X
تبلیغات
زولا

دانستنی های زندگی
دانستنی های تغذیه،خانه داری،روان شناسی،زناشویی ،تربیتی ،علمی و.... 
قالب وبلاگ

مشکل امروز ما دارو و درمان نیست!


-همه می دانند که شستن ظرف ها با مایع ظرف شویی روزی حداقل 10 گرم از این مایع را وارد بدن می کند، اما کسی حاضر نیست یک سوم سرکه به آن اضافه کند.
-آب شرب شهری دارای نیتریت و نیترات و کادمیوم و آرسنیک و کلر است، اما کسی حاضر نیست یک کوزه ده هزار تومانی بخرد و می رود دستگاه تصفیه آب 400 هزار تومانی می خرد!
-همه می دانند که درنمک یددار ید وجود ندارد ،بلکه یدات وجود دارد و از روزی که مردم نمک یددار خور شدند، کم کاری و پرکاری تیروئید بیداد می کند، اما کسی حاضر نیست از سنگ نمک استفاده کند!
-همه می دانند که تمام روغن های نباتی جامد و مایع پالم است و تراریخته، اما کسی حاضر نیست دستور موکد قرآن به استفاده از روغن پیه و دنبه را مصرف کند(روغن پیه و دنبه هم لاغر کننده است وهم صورت را زیبا می کند و هم تری گلیسیرید و کلسترول را تنظیم می کند.)
-همه می دانند که بو علی سینا علت 16 بیماری لاعلاج را مصرف گوشت گاو و گوساله می داند، اما متاسفانه در خریدن گوشت گاو در قصابی ها از همدیگر پیشی می گیریم!
-همه می دانیم که آب لیموی بازاری آب کاه است با ترکیب جوهر لیمو، اما متاسفانه آبلیموی بازاری با نام دلیل و مجید و عباس را می خریم!
-همه می دانیم که رب بازاری دارای درصدی سرب است، اما باز هم استفاده می کنیم!
-همه می دانیم هیچ حیوانی به بوته چای نزدیک نمی شود، اما ما روزی بین 3 الی 10 لیوان چای می خوریم!
-همه می دانیم اغلب نان ها دارای جوش شیرین است که عامل اصلی تمام مشکلات گوارشی است، اما حاضر نیستیم از کسی که درخانه نان خانگی می پزد حمایت کنیم!
-سس مایونز سم اصلی کبد است، اما تمام سالادهایمان را با سس و ماست سوپری تزئین می کنیم!
-ترکیب سوسیس: آرد و تفاله سویا و بنزوات سدیم و گوشت حیوانات تلف شده است!!
چه راحت دانشجوی ما ساندویچ سوسیس و کالباس می خورد!
-به جای ریختن نخود و کشمش درجیب فرزندانمان یا انجیر خشک یا توت خشک و یا خرمای برنی در جیب آنان شکلات و کیک و کلوچه است. خوب فکر کنید ببینید دارید چکار می کنید ؟!

-لطفا خطر بیوتروریسم غذایی را در تمام کانال ها و گروه ها گسترش دهید!

دوستان مشکل امروز ما دارو و درمان نیست، بلکه در اصل غذاست...

هوشنگ پیروندی

[ دوشنبه 8 آبان‌ماه سال 1396 ] [ 08:25 ق.ظ ] [ سیدعلیرضاشفیعی مطهر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
آرشیو مطالب
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 163563